Loading...

Projektni tehnolog - področje elektrotehnike (m/ž)

Requisition ID:  21196
Job Location(s):

Ljubljana, SI

Opis delovnega mesta

Zaradi ambicioznih razvojnih načrtov in 4-ih večjih razvojnih projektov v letu 2022 v izredno strokovno in motivirano ekipo sodelavcev Globalne tehnologije vabimo kar dva Projektna tehnologa (m/ž) elektrotehniške stroke, ki bosta aktivno vpeta v razvoj proizvodnih procesov elektromehanskih regulatorjev in pogonov ter kreiranje in avtomatizacijo proizvodnih linij.

Če želite aktivno soustvarjati rešitve pri digitalizaciji in avtomatizaciji proizvodnje ter veliki digitalni preobrazbi Danfossa, vas vabimo, da berete dalje!

Danfoss je Danska korporacija z 80-letno tradicijo v zasebni lasti in ustvarja tehnologije, ki omogočajo jutrišnjemu svetu narediti več z manj. Danfossov poslovni model se aktivno dotika štirih globalnih trendov rasti (infrastrukture, hrane, energije in podnebja), ki nam omogočajo priložnosti za rast ter predstavljajo področja, na katerih aktivno prispevamo k trajnostnemu globalnemu razvoju.

Danfoss Trata je kot del Skupine Danfoss z močnim kompetenčnim centrom (v Ljubljani in Kamniku) vodilni svetovni dobavitelj izdelkov za energetsko učinkovite rešitve daljinskega ogrevanja in hlajenja ter klimatizacijo zgradb. Novi izdelki namreč omogočajo učinkovitejšo rabo energije v sistemih ogrevanja in hlajenja, s tem pa vplivamo na zniževanje izpustov toplogrednih plinov v ozračje, čistejše okolje ter manjšo rabo fosilnih virov energije.

Ključne odgovornosti:

Projektni tehnolog/-inja deluje predvsem kot kompetenten sogovornik razvoju in proizvodnji (razumevanje procesov in potreb na obeh straneh), pri svojem delu pa boste tesno sodelovali tudi z oddelki kakovosti, nabave, logistike ter zunanjimi deležniki, in skrbeli za:

  • Plan in izvedbo tehnoloških aktivnosti v okviru projektov razvoja novih izdelkov in zagotavljanje optimalne kakovosti izdelkov ter produktivnosti
  • Oblikovanje tehnoloških konceptov in zagotavljanje potrebne proizvodne opreme za izdelavo in testiranje novih in obstoječih izdelkov (avtomatske in ročne montažne linije, stroji, testne naprave, priprave in orodja)
  • Izdelavo tehnoloških matičnih podatkov, kosovnic, tehnoloških postopkov in drugih potrebnih podatkov v sistemu SAP
  • Izdelavo tehnološke dokumentacije (priprava navodil za delo proizvodnih operaterjev, poročila testnih proizvodenj, povzetki strojne dokumentacije, ipd.)
  • Izdelavo kakovostnih analiz (FMEA, MSA, SPC...) in kontrolnih planov za zagotavljanje kakovosti izdelkov.

Strokovno ozadje in izkušnje:

  • Zaključena prva ali druga stopnja študija Elektrotehnike (prednost: elektronika, avtomatika/robotika ali mehatronika)
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu v proizvodnem podjetju (področje proizvodnje, tehnologije, kakovosti ali razvoja)
  • Poznavanje enega ali več področij:
    • Računalniško vodenje proizvodnih procesov
    • Programiranje krmilnikov, nadzornih sistemov, mikroprocesorjev
    • Izdelava tiskanih vezij
  • Poznavanje konceptov proizvodne tehnologije in procesov
  • Aktivno znanje angleščine
  • Usmerjenost v timsko delovanje in sposobnost učinkovite komunikacije
  • Proaktivnost, usmerjenost v iskanje novih rešitev, razmišljanje izven okvirov in vztrajnost.

Zakaj Danfoss?

S povezovanjem znanja, ustvarjalnosti in zavzetosti naših zaposlenih ohranjamo odličnost Danfossovega delovnega mesta. Prizadevamo si za organizacijo, za katero so značilni sodelovanje, prožnost in prilagodljivost, v kateri so vsi zaposleni opolnomočeni in kjer vodje navdihujejo svoje zaposlene. Osmišljamo svoje delo in prepoznavamo prispevek vsakega posameznika in ekipe k osebnemu, poklicnemu razvoju in razvoju podjetja.

Izbranemu kandidatu/-ki dodatno ponujamo še:

  • Kakovosten karierni izziv in možnost soustvarjanja digitalne preobrazbe podjetja in proizvodnje
  • Delo v mednarodnem okolju
  • Vključenost v sodobne koncepte tehnologije
  • Priložnost za uresničevanje idej
  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 3 mesecev
  • Zahtevnosti primerno in na trgu konkurenčno plačilo ter ostale finančne in nefinančne nagrade.

Roka za prijave nimamo, zato vas vabimo, da se prijavite čim prej. Delovno mesto je prosto, dokler je oglas objavljen.

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Danfoss engineers advanced technologies that enable us to build a better, smarter, and more efficient tomorrow. In the world’s growing cities, we ensure the supply of fresh food and optimal comfort in our homes and offices, while meeting the need for energy-efficient infrastructure, connected systems, and integrated renewable energy.

Our solutions are used in such areas as refrigeration, air conditioning, heating, motor control, and mobile and industrial machinery.

Our innovative engineering dates back to 1933. Today, Danfoss holds market-leading positions, serving customers in more than 100 countries. We are privately held by the founding family.