Loading...

R&D Inženir (m/ž) - razvoj elektronike

Requisition ID:  16470
Job Location(s):

Ljubljana, SI, 1210

Opis delovnega mesta

V Danfossu inženirji besede spreminjajo v dejanja. Z raznolikimi in talentiranimi ekipami ustvarjamo povezljive, inteligentne, elektrificirane in energijsko učinkovite rešitve za trajnostno naravnano prihodnost. Čas je, da pustite svoj odtis in prispevate k premisleku o zelenih tehnologijah ("Green Restart") – zdaj!

V Danfossovem segmentu Climate Solutions iščemo Inženirja za razvoj elektronike, ki se bo pridružil ekipi 15-ih sodelavcev v oddelku Raziskav in razvoja v Ljubljani. Ekipo sestavljajo strokovnjaki s področja razvoja elektronike, vgrajene programske opreme in strojništva, ki tvorijo uspešen tim z visoko stopnjo sodelovanja in zavzetosti.

Sodelovali boste pri razvoju inovativnih rešitev na področju razvoja elektronike za komponente aplikacij daljinskega ogrevanja.

Ključne odgovornosti:

  • Zagotavljanje skladnosti elektronskih vezij in komponent z ustreznimi standardi, kot so CE, LVD, EMC
  • Sodelovanje pri oblikovanju in zasnovi arhitekture, kjer bo združenih več različnih oblik strojne opreme v bolj splošno platformo
  • Zbiranje in usklajevanje zahtev strank ter priprava tehničnih specifikacij za razvoj elektronskih vezij
  • Koordinacija razvojnih dejavnosti z zunanjimi partnerji in praktično oblikovanje vezij
  • Priprava dokumentacije za strojno opremo
  • Izboljšanje in optimizacija procesov pri razvoju novih izdelkov
  • Zagotavljanje skladnosti s splošnimi zahtevami kakovosti in internimi standardi za razvoj elektronskih komponent
  • Priprava in poročanje projektnih načrtov
  • Upoštevanje rokov in mejnikov na projektih razvoja.

Pričakovanja od kandidatov:

  • Univerzitetna izobrazba iz področja elektrotehnike (zaželeno elektronike)
  • 5+ let izkušenj na področju oblikovanja strojne opreme
  • Poznavanje orodij, kot sta Altium Designer in Altium 365 (Nexus, Concord Pro ali Altium Vault so velika prednost)
  • Široko tehnično ozadje na področju elektronike: digitalne, analogne, RF (868 MHz / 2,4 GHz) in razvoja napajalnikov
  • Izkušnje z udeležbo v multidisciplinarnih projektih (strojna in programska oprema)
  • Aktivno znanje angleškega jezika
  • Analitičen način razmišljanja in sposobnost reševanja izzivov
  • Želja po učenju in obvladovanju novih tehnik in tehnologij
  • Dobre sposobnosti predstavljanja.

Ponujamo vam zaposlitev za nedoločen čas, stik z izdelki in aplikacijami, ki jih na trgu uvajamo kot vodilno podjetje na tem področju, izpostavljenost številnim priložnostim za strokovni in osebni razvoj, dinamično delovno okolje in predane sodelavce, ki želijo deliti svoje znanje in stremijo k skupnim ciljem. Vpeti boste v globalno delovno okolje, polno izzivov ter neprestanih sprememb in izboljšav.

Če vas delovno mesto pritegne, vas vabimo, da se čim prej prijavite. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostega delovnega mesta oz. dokler je mesto še objavljeno.

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Danfoss is engineering technologies that enable the world of tomorrow to be better, smarter and more effective. In growing cities, we ensure the supply of fresh food and optimal comfort in homes and offices, while meeting the need for energy-efficient infrastructure, connected systems, and integration of renewable energy.

Our solutions are used, for example, for cooling, air conditioning, heating, controlling electric motors and mobile equipment. Our innovative engineering can be traced back to 1933, and today Danfoss is a global leader with 28,000 employees and sales in more than 100 countries. We are privately owned by the founder’s family.

Read more about us at www.danfoss.com