Loading...

Razvojni inženir (m/ž) - področje plastike

Requisition ID:  20991
Job Location(s):

Ljubljana, SI

Opis delovnega mesta

V Danfossovem Climate Solutions segmentu, poslovni enoti Daljinskega ogrevanja iščemo Razvojnega inženirja (m/ž), ki se bo pridružil timu sodelavcev v oddelku Raziskav in razvoja v Ljubljani. Ekipo sestavljajo strokovnjaki iz področja mehatronike, ki tvorijo uspešen tim z visoko stopnjo sodelovanja in zavzetosti.

S prevzemom odgovornosti na razpisanem delovnem mestu za področje konstruiranja plastike boste sodelovali pri razvoju inovativnih rešitev na področju razvoja krmilnih ventilov in elektromehanskih aktuatorjev za aplikacije daljinskega ogrevanja.

Ključne odgovornosti:

  • Odgovorni inženir pri projektih razvoja novih izdelkov od osnovne ideje do predaje projekta z glavino dela na izdelkih za prenos gibanja (elektromotorni pogoni)
  • Sodelovanje pri preverjanju funkcionalnosti izdelkov glede na tehnologijo izdelave in izpolnjevanja zahtev iz področja kakovosti (vključno z FMEA)
  • Sodelovanje s kupci pri preverjanju specifikacij, konceptov in rešitev
  • Sodelovanje pri pripravi in posodobitvah tehnične dokumentacije za proizvodnjo
  • Sodelovanje v med-funkcionalnih skupinah in nalogah, povezanih z razvojem pred in po projektih (priprava tehnične literature, optimizacija proizvodnje, reševanje izzivov kakovosti, upravljanje sprememb)
  • Razvoj in vzdrževanje tehničnega znanja ter znanj z delom v več funkcijskih timih.

Pričakovanja od kandidatov:

  • Univerzitetna izobrazba iz področja strojništva
  • 1-3 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem področju (konstruiranje izdelkov iz plastičnih mas, kot so zobniki, ohišja…)
  • Izkušnje z udeležbo v multidisciplinarnih projektih (mehanske komponente in elektronika)
  • Aktivno (napredno) znanje angleškega jezika
  • Želja po učenju in obvladovanju novih tehnik in tehnologij
  • Radovednost, zanimanje za odkrivanje skrivnosti v podatkih ter reševanje analitičnih problemov.

Danfossova ponudba

Izbranemu kandidatu ponujamo zaposlitev za nedoločen čas, stik z izdelki in aplikacijami, ki jih na trg uvajamo kot vodilno podjetje na tem področju, izpostavljenost številnim priložnostim za strokovni in osebni razvoj, dinamično delovno okolje in predane sodelavce, ki želijo deliti svoje znanje in stremijo k skupnim ciljem. Vpeti boste v globalno delovno okolje, polno izzivov ter neprestanih sprememb in izboljšav.

Če vas delovno mesto pritegne, vas vabimo, da se čim prej prijavite. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostega delovnega mesta oz. dokler je mesto še objavljeno.

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Danfoss engineers advanced technologies that enable us to build a better, smarter, and more efficient tomorrow. In the world’s growing cities, we ensure the supply of fresh food and optimal comfort in our homes and offices, while meeting the need for energy-efficient infrastructure, connected systems, and integrated renewable energy.

Our solutions are used in such areas as refrigeration, air conditioning, heating, motor control, and mobile and industrial machinery.

Our innovative engineering dates back to 1933. Today, Danfoss holds market-leading positions, serving customers in more than 100 countries. We are privately held by the founding family.