Produktový manažér

Requisition ID:  34932
Job Location(s):

Vrbove, SK

Náš pracovný tím vo Vrbovom práve hľadá nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu: Produktový manažér.

Náplň práce:

  • identifikuje požiadavky trhu a zákazníkov, hodnotí možnosti odbytu produktov
  • vykonáva analýzu trhu v oblasti výkonových polovodičov a konkurenčného portfólia
  • pripravuje globálne strategické smerovanie prideleného produktového portfólia
  • koordinuje zákaznícke projekty
  • stará sa o pridelené produktové portfólio počas celého životného cyklu produktov (vyhodnocuje ziskovosť a záujem na trhu)
  • zodpovedá za zhotovenie a aktualizáciu produktového katalógu pre zákazníkov
  • zabezpečuje technickú podporu pre pridelené produktové portfólio
  • vypracováva kalkulácie a navrhuje ceny prideleného produktového portfólia a nových produktov

Požiadavky:

  • ukončené VŠ štúdium v odbore elektrotechnika, výkonová elektronika alebo v podobnom študijnom odbore
  • niekoľkoročné skúsenosti na technickej, príp. technicko-obchodnej pozícii v oblasti elektrotechniky
  • plynulá úroveň komunikácie v anglickom jazyku  (nemecký jazyk výhodou)
  • profesionálny prejav pri návštevách zákazníkov a rôznych prezentáciách
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • dobrá organizácia práce, orientácia na cieľ
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • pozícia vhodná pre ľudí so skúsenosťami s projektovým riadením

Ponúkame:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť odborného i kariérneho rastu
  • priateľský kolektív, moderné pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • dovolenka nad rámec ZP
  • každoročná úprava miezd
  • polročné odmeny
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
  • zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • možnosti jazykového vzdelávania
  • zaujímavý sociálny program pre zamestnancov, organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít

Semikron Danfoss

Semikron Danfoss spája dve spoločnosti, ktoré sa navzájom dopĺňajú vďaka spoločným hodnotám, ako je nadšenie pre technológie, ktoré umožňujú udržateľnú budúcnosť. Veríme v modernú a dynamickú kultúru vedenia, aby sme naplno využili potenciál našich tímov.

Inovácie a skvelé výsledky sú poháňané správnou kombináciou ľudí s rôznorodým zázemím, osobnosťami, zručnosťami a perspektívami. Snažíme sa vytvárať inkluzívne pracovisko, kde sa s ľuďmi z rôznych prostredí zaobchádza rovnako, rešpektuje sa ich a váži si ich to, kým sú.

Úspech našich zamestnancov je aj naším úspechom. Preto ponúkame širokú škálu možností rozvoja a pripisujeme veľký význam zdraviu a pohode našich zamestnancov. Základom našej spoločnej práce je naša rodinná firemná kultúra, ktorá sa vyznačuje dôverou, oddanosťou a skutočnou tímovou prácou.

Zásady ochrany osobných údajov

Podmienky spracúvania osobných údajov uchádzačov o zamestnanie zo strany Semikron Danfoss, s.r.o, ako prevádzkovateľa podľa čl. 13 a nasl. GDPR pre účely realizácie výberového konania sa nachádzajú na webovej stránke https://career-sk.semikron-danfoss.com/gdpr.html

Semikron Danfoss is a global technology leader in power electronics. Our product offerings include semiconductor devices, power modules, stacks and systems.

In a world that is going electric, Semikron Danfoss technologies are more relevant than ever. With our innovative solutions for automotive, industrial and renewable applications we help the world utilize energy more efficiently and sustainable and thus to significantly reduce overall CO2 emissions – facing one of the biggest challenges today.

We take care of our employees and create value for our customers by investing significantly in innovation, technology, capacity and service to deliver best-in-industry performance and for a sustainable future.

Semikron Danfoss is a family-owned business, merged by SEMIKRON and Danfoss Silicon Power in 2022. We employ more than 3,500 people in 28 locations across the world. Our global footprint with production sites in Germany, Brazil, China, France, India, Italy, Slovakia and the United States ensures an unmatched service for our customers and partners. We offer more than 90 years of combined expertise in power module packaging, innovation and customer applications – making us the ultimate partner in power electronics.

We take care of our employees and create value for our customers by investing significantly in innovation, technology, capacity and service to deliver best-in-industry performance and to make our world a greener place.

Semikron is a family-owned business, merged by SEMIKRON and Danfoss Silicon Power in 2022. We employ more than 3,500 people in more than 28 locations across the world. Our global footprint with production sites in Germany, Brazil, China, France, India, Italy, Slovakia and the United States ensures an unmatched service for our customers and partners. We offer more than 90 years of combined expertise in power module packaging, innovation and customer application – making us the ultimate partner in Power Electronics.