Loading...

Internal Technical Support

Requisition ID:  7101
Job Location(s):

Budapest, HU

Arra vágysz, hogy velünk tervezd a jövőt? Képes lennél támogatni az értékesítők munkáját az ügyfelek műszaki igényeinek megértésében, épületgépészeti termékek/rendszer megoldások kiválasztásában és az üzleti kapcsolatok építésében? Amennyiben igen, a Danfoss Climate Solution üzletág Műszaki tanácsadó/ajánlatkészítő pozíciója rád vár.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki és árajánlatok kidolgozása épületgépészeti rendszer megoldásokra, szerelvényekre
  • Együttműködés a felelős mérnök-üzletkötőkkel
  • Értékesítési folyamat szakmai és adminisztratív támogatása
  • Képzési tevékenységek, kampányok szervezése tanácsadóknak és szerelőknek
  • Kapcsolattartás ajánlatkérőkkel, valamit cégcsoporton belül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi végzettség, épületgépész szakon
  • Autodesk gépészeti alkalmazások ismerete
  • Hűtés-, fűtés- és klímatechnika műszaki támogatása terén szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Excel) magabiztos használata
  • Önálló, lelkiismeretes, pontos munkavégzés

Lehetőséget kínálunk, hogy elkötelezettségeddel együtt érjük el értékesítési és marketing céljainkat és és a jövőt már ma együtt alakítsuk ki. Használd fel a műszaki tudásod és támogasd az értékesítési mérnököket egy stabil kapcsolatrendszer felépitésében. Így lehetőséged nyílik arra, hogy szenvedélyes mérnökként hozzájárulj a Danfoss Climate Solution részleg piacvezető pozíciójának biztosításához, és később  akár értékesítő is válhat belőled. Támogatást nyújtunk üzleti köröknek, városfejlesztőknek és kormányoknak a teljeskörű megoldás megtalálásában fűtő- és hűtőrendszerek tervezése vagy újratervezése során.

Danfoss is engineering technologies that enable the world of tomorrow to be better, smarter and more effective. In growing cities, we ensure the supply of fresh food and optimal comfort in homes and offices, while meeting the need for energy-efficient infrastructure, connected systems, and integration of renewable energy.

Our solutions are used, for example, for cooling, air conditioning, heating, controlling electric motors and mobile equipment. Our innovative engineering can be traced back to 1933, and today Danfoss is a global leader with 28,000 employees and sales in more than 100 countries. We are privately owned by the founder’s family.

Read more about us at www.danfoss.com