Loading...

Specialist tehnolog na področju proizvodnega vzdrževanja (m/ž)

Requisition ID:  20016
Job Location(s):

Kamnik, SI

Opis delovnega mesta

Kakovost izdelkov, odličnost poslovanja in fleksibilnost so vrednote, ki vodijo Kamniško lokacijo Danfoss Trate, ki je del poslovne enote lotanih izmenjevalnikov toplote. V prihodnjih letih bo predvsem na evropskih trgih z velikim razvojnim potencialom odigrala ključno vlogo pri razvoju področja, hkrati pa z vizijo postati št. 1 na svetu na področju proizvodnje lotanih izmenjevalnikov toplote dosega rekordne poslovne rezultate.

V vlogi specialista/-ke na področju proizvodnega vzdrževanja se boste pridružili prenovljenemu in razširjenemu timu Tehnologije, ki ga sestavljajo tehnologi in sodelavci vzdrževanja. Vpeti boste v zagotavljanje optimalnih pogojev delovanja in produktivnosti opreme in strojev z namenom vzdrževanja in povečevanja proizvodnih zmogljivosti. V vaši domeni bo raziskovanje, ocenjevanje, predlaganje in planiranje opreme in sistemskih izboljšav na področju vzdrževanja naprav za stiskanje plošč (preše), vakuumskih peči, testnih naprav in ostalih pomožnih naprav.

Ključne odgovornosti:

  • Koordinacija dela v timu (3 interni sodelavci) in izvajanje operativnih vzdrževalnih planov
  • Koordinacija, nadzor in prevzem izvedbenih in pogodbenih vzdrževalnih del zunanjih izvajalcev
  • Sledenje stroškom vzdrževanja in porabe energije ter ključnim kazalcem uspešnosti (KPI) poslovne enote
  • Načrtovanje preventivnega vzdrževanja (TPM)
  • Sodelovanje pri prevzemu novih strojev in naprav
  • Skrb za zaloge rezervnih delov
  • Naročanje potrebnega orodja in sestavnih delov orodij za vzdrževanje
  • Zagotavljanje varnosti delovne opreme
  • Skrb za ustrezno dokumentacijo.

Pričakovanja od kandidatov:

  • Najmanj VI. stopnja izobrazbe iz področja strojništva ali druge tehnične ali organizacijske smeri
  • 3-5 let delovnih izkušenj na področju vzdrževanja zahtevnejših strojev in naprav
  • Izkušnje z vodenjem timov ali vzdrževalnih oz. tehnoloških projektov
  • Aktivno znanje angleškega jezika
  • Dobro znanje MS Office
  • Dobre komunikacijske sposobnosti in sposobnost koordinacije aktivnosti med člani tima
  • Skrb za kakovost delovanja, optimizacijo procesov in iskanje izboljšav
  • Proaktivnost, sistematičnost in doslednost.

Prednost predstavlja poznavanje proizvodnega procesa kakovosti v okviru IATF standarda.

Ponujamo vam #sustainablecareer v danski multinacionalki

Izbranemu kandidatu/-ki ponujamo sodelovanje pri nadaljnji avtomatizaciji in digitalizaciji tehnoloških procesov ter načrtovanju in upravljanju tehnologije in vzdrževanja z zavzetimi in strokovnimi sodelavci, ki bodo poskrbeli tudi za vaše uvajanje in spoznavanje podjetja, procesov, sistemov. Če se v priložnosti prepoznate in želite soustvarjati nadaljnji razvoj v globalnem kontekstu, vas vabimo, da čim prej oddate svojo spletno prijavo.

Roka za prijave nimamo, delovno mesto bo odprto dokler ne izberemo pravega kandidata.

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Danfoss engineers advanced technologies that enable us to build a better, smarter, and more efficient tomorrow. In the world’s growing cities, we ensure the supply of fresh food and optimal comfort in our homes and offices, while meeting the need for energy-efficient infrastructure, connected systems, and integrated renewable energy.

Our solutions are used in such areas as refrigeration, air conditioning, heating, motor control, and mobile and industrial machinery.

Our innovative engineering dates back to 1933. Today, Danfoss holds market-leading positions, serving customers in more than 100 countries. We are privately held by the founding family.