Inženir naprednega zagotavljanja kakovosti (m/ž)

Requisition ID:  38278
Job Location(s):

Ljubljana, SI

Opis delovnega mesta

Vabimo vas, da se pridružite naši ekipi v Danfossu v Ljubljani kot inženir naprednega zagotavljanja kakovosti. Če imate strast do zagotavljanja kakovosti in želite soustvarjati inovativne rešitve v vodilnem podjetju na področju ogrevanja, hlajenja in klimatizacije ter hkrati postati del globalnega podjetja, vas vabimo, da se prijavite. Kot del naše ekipe v Sloveniji boste imeli priložnost sodelovati v različnih projektih in prispevati k razvoju vrhunskih tehnoloških rešitev.

Ključne odgovornosti

  • Skb za natančno in pravočasno evidenco kakovosti izdelkov, neskladnosti, rezultatov kazalnikov kakovosti.
  • Spremljanje neskladnosti, korektivne aktivnosti ter ocenjevanje njihovega napredka.
  • Vodenje kompleksnejših primerov povezanih z internimi reklamacijami, ter reklamacijami kupcev.
  • Sodelovanje pri FMEA.
  • Vodenje internih in eksternih presoj.

Pričakovanja od kandidatov/-tk

  • Zaključen študij elektrotehnike (lahko tudi ali strojništva v kombinaciji s poznavanjem delovanja HW in SW izdelkov).
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj pri delu v kakovosti v proizvodnem podjetju.
  • Poznavanje standarda za zagotavljanje kakovosti (ISO 9001).
  • Poznavanje orodij kakovosti (PPAP, CP, FMEA, SPC, MSA, 8D).
  • Natančnost, sistematičnost, ciljna usmerjenost ter sposobnost dobrega timskega sodelovanja.
  • Aktivno znanje angleščine.
  • Pripravljenost na občasne službene poti.

Prednost bodo imeli kandidati, ki:

  • Aktivno uporabljajo oz. samostojno vodijo Q postopke preko uporabe orodij kakovosti.
  • Imajo izkušnje iz planiranja in izvedbe presoj.
  • Poznajo IATF 16949.

Zakaj Danfoss?

S povezovanjem znanja, ustvarjalnosti in zavzetosti naših zaposlenih ohranjamo odličnost Danfossovega delovnega mesta. Prizadevamo si za organizacijo, za katero so značilni sodelovanje, prožnost in prilagodljivost, v kateri so vsi zaposleni opolnomočeni in kjer vodje navdihujejo svoje zaposlene. Osmišljamo svoje delo in prepoznavamo prispevek vsakega posameznika in ekipe k osebnemu, poklicnemu razvoju in razvoju podjetja.

Izbranemu kandidatu/-ki dodatno ponujamo še:

  • Kakovosten karierni izziv in možnost soustvarjanja digitalne preobrazbe podjetja in proizvodnje.
  • Vključenost v sodobne koncepte kakovosti na vrhunskem nivoju.
  • Delo v mednarodnem okolju.
  • Priložnost za uresničevanje idej.
  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 3 mesecev.
  • Zahtevnosti primerno in na trgu konkurenčno plačilo ter ostale finančne in nefinančne nagrade (bonusni sistem, božičnica, regres, športno društvo, ukrepi certifikata družini prijazno podjetje, itd...).

Danfoss – Engineering Tomorrow

 At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways - driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset “action speaks louder than words”, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Danfoss engineers solutions that increase machine productivity, reduce emissions, lower energy consumption, and enable electrification.

Our solutions are used in such areas as refrigeration, air conditioning, heating, power conversion, motor control, industrial machinery, automotive, marine, and off- and on-highway equipment. We also provide solutions for renewable energy, such as solar and wind power, as well as district-energy infrastructure for cities.

Our innovative engineering dates back to 1933. Danfoss is family-owned, employing more than 42.000 people, serving customers in more than 100 countries through a global footprint of 95 factories.